/ART

BROOKS STERLING

7.OCT.2015

Dizajnér, fotograf a marketingový expert pochádzajúci zo San diega. Špecializuje sa na lifestyle, dizajn, fotografiu, skrátka trh samotný. Venuje sa jednoducho tomu, čo je dnes v kurze a je v tom naozaj dobrý.

 

Má rád veľkoleposť, fascinujú ho slová a frázy. Je majstrom hrubých čiernych línií, jednoduchosti a miluje 35mm film. Momentálne na voľnej nohe, no neustále v pohybe, konzultuje, alebo sa podieľa na nejakom projekte.

Zoznámte sa, Brooks Sterling.

ARKTICKÁ VLNA -  SURFOVANIE NA KONCI
Leto, more, teplé slnečné lúče rozťahujúce kútiky úst neustále nahor a pekné opálené telá ako z časopisov. Sú to zrejme prvé predstavy, ktoré vám napadnú v súvislosti so surfovaním.
JOHN PUSATERI
Tento umelec pochádzajúci z Pittsburgu, sa kvôli štúdiu umenia presťahoval z New Yorku na Nový Zéland. Krajina ho očarila natoľko, že tu zostal a začal sa zaoberať ekológiou. To malo vplyv na jeho pohľad na svet a samozrejme aj tvorbu. Posúďte samy.
SAREK NATIONAL PARK
Národný park Sarek sa nachádza na severe Švédska v Laplantskej oblasti a zároveň susedí s ďalšími dvoma národnými parkami, Stora Sjöfallet a Padjelanta. Sarek je populárny pre svoje krásne scenérie a možnosti pre zdatných turistov, vyhľadávajúcich náročné podmienky. Nenájdete tu však značené trasy ani ubytovanie, len dva mosty v celom okolí. A pretože je počasie v Švédsku zväčša daždivé, vzhľadom na náročnosť terénu, sú všetky aktivity vždy pod silným vplyvom počasia.
Viac
Show More