/ADVENTURE

Registruj sa na Fjällräven Polar 2017!

17.NOV.2016

A je to tu! Ste pripravení na jedinečné polárne dobrodružstvo so všetkým, čo k tomu patrí? S výcvikom, profesionálnym vybavením, pozorovaním polárnej žiary, a to všetko za prítomnosti skvelých ľudí a saní ťahanými psím záprahom?

Znie to ako sen nejakého šťastlivca, ktorý sa pekne pľasol po vrecku? Opak je pravdou, pretože práve TY môžeš byť jedným z tých vyvolených, ktorí zažijú neopakovateľné chvíle na tohtoročnom Fjällräven Polar 2017! Registrácia začala 16.11. 2016 a trvá do 15. decembra, tak dobre čítaj a priprav si poriadnu dávku kreativity.

Ako sa prihlásiť?

Natoč video, alebo vytvor fotografiu, ktorá ťa vystihuje! Pamätaj, nejde o to, čo všetko si už zažil a kde si bol, ale o to, kým si. Ak nemáš profi vybavenie jednoducho použi mobil! Nejde o spôsob, ale o kvalitu obsahu, ktorý všetkých presvedčí o tom, že ty si ideálny adept pre tento ročník. Nezabudni pripojiť krátky motivačný list (400znakov), kde o sebe povieš svetu, čím si výnimočný a prečo práve ty nesmieš na Fjällräven Polar 2017 chýbať.

Všetko mám, čo ďalej?

 1. Pomocou Facebooku sa zaregistruj na:  http://www.fjallravenpolar.com

 2. Nahraj svoju fotku/ video (ak nahrávaš video, najprv ho musíš uploadnuť na Youtube a následne skopírovať Youtube link do svojej prihlášky. Ak nahrávaš fotku, načíta sa rovno na stránku )

 3. Pod svoju fotografiu/ video napíš, prečo by si mal byť vybratý/á práve TY (max 400znakov) Nezabudni uviesť svoje celé meno, krajinu, odkiaľ pochádzaš a kontaktné údaje.

 4. Potom čo všetko úspešne prebehlo, bude tvoja prihláška zverejnená na stránke. Ďalej bude prebiehať verejné hlasovanie.

 5. Ak by si sa chcel/a dozvedieť viac, ako prebieha výber účastníkov klikni na who may join us.

Čo ešte nevieš.

 1.   Expedície sa zúčastnia dvaja ľudia z krajín: Švédsko, Nórsko, Fínsko, Dánsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Veľká Británia, Nemecko, Poľsko, Česko, Slovensko, Južná Kórea a iných...

 2.  Prvý z dvojice je vybraný na základe hlasovania ľudí - človek s najviac hlasmi má miesto isté. Druhého z dvojice z každej krajiny vyberá tím Fjällräven

 3.  Zúčastniť sa môžu iba osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov a sú v dobrej telesnej kondícii.

 4. Ako účastník Fjällräven Polar súhlasíte s natáčaním, fotografovaním a poskytovaním rozhovorov pred a počas celého priebehu expedície a povoľujete daný materiál použiť pre marketingové účely Fjällräven. 

 5. Zopár rád, ako podať prihlášku...tu.

Double Expo Andreasa Lie

Double Expo Andreasa Lie

25 ročný nórsky umelec z Bergenu s neobyčajným talentom, ktorý je rozpoznateľným podpisom v každom z jeho diel.

HAVANA, KUBA

HAVANA, KUBA

Pre mnoho ľudí je Kuba veľmi tajommým miestom. Je to krajina kde zastal čas.

TAJOMSTVO POD HLADINOU JAZERA ANGELI

TAJOMSTVO POD HLADINOU JAZERA ANGELI

Mexico, štát Yucatan. Z brehu vyzerá Angelita ako úplne bežné jazierko, ktoré vábi skočiť doň.

Neničme Prírodu, Nezničme Si Život!

Neničme Prírodu, Nezničme Si Život!

Ničenie prírody znamená ničenie života. Tak znie slogan nemeckej nadácie Robin Wood bojujúcej proti nadmernej industrializácii a ničeniu prirodzeného prostredia zvierat.

KEĎ SA POVIE SIERRA QUITIQUIT

KEĎ SA POVIE SIERRA QUITIQUIT

LYŽIARKA. MODELKA. SURFERKA. Táto charakteristika najlepšie vystihuje to, čomu sa Sierra venuje, s doplnením o cvičenie jogy, užívanie si života a šírenie nesmiernej energie.

OBJAV SVET Z INEJ PERSPEKTÍVY! TOM

OBJAV SVET Z INEJ PERSPEKTÍVY! TOM

Neznáme aj známe nórske vody spoznáva z kajaku Tomasz Furmanek už 10 rokov. Umožňuje mu nachádzať miesta inak ťažko dostupné alebo nepreplnené turistami.

VYDALI SA NA ISLAND, ABY POKORILI DR

VYDALI SA NA ISLAND, ABY POKORILI DR

Dobrodružstvo je o otvorení náruče neznámemu a vykročení zo svojej zóny pohodlia...

CESTUJÚ PO SVETE A DENNE IM STAČÍ LE

CESTUJÚ PO SVETE A DENNE IM STAČÍ LE

Nemali peniaze na cestovanie, a tak založili blog, kúpili lacnú dodávku, stan a spacáky a odhodlane vykročili za dobrodružstvom na vlastnú päsť.

TO NAJVÄČŠIE DOBRODRUŽSTVO! GODZONE

TO NAJVÄČŠIE DOBRODRUŽSTVO! GODZONE

Unikátna viac denná súťaž expedičného štýlu plná dobrodružstva a zážitkov, ktorá vás donúti prekonávať svoje hranice a dotýkať sa mét zdanlivo nemožných.