/ADVENTURE

Registruj sa na Fjällräven Polar 2017!

17.NOV.2016

A je to tu! Ste pripravení na jedinečné polárne dobrodružstvo so všetkým, čo k tomu patrí? S výcvikom, profesionálnym vybavením, pozorovaním polárnej žiary, a to všetko za prítomnosti skvelých ľudí a saní ťahanými psím záprahom?

Znie to ako sen nejakého šťastlivca, ktorý sa pekne pľasol po vrecku? Opak je pravdou, pretože práve TY môžeš byť jedným z tých vyvolených, ktorí zažijú neopakovateľné chvíle na tohtoročnom Fjällräven Polar 2017! Registrácia začala 16.11. 2016 a trvá do 15. decembra, tak dobre čítaj a priprav si poriadnu dávku kreativity.

Ako sa prihlásiť?

Natoč video, alebo vytvor fotografiu, ktorá ťa vystihuje! Pamätaj, nejde o to, čo všetko si už zažil a kde si bol, ale o to, kým si. Ak nemáš profi vybavenie jednoducho použi mobil! Nejde o spôsob, ale o kvalitu obsahu, ktorý všetkých presvedčí o tom, že ty si ideálny adept pre tento ročník. Nezabudni pripojiť krátky motivačný list (400znakov), kde o sebe povieš svetu, čím si výnimočný a prečo práve ty nesmieš na Fjällräven Polar 2017 chýbať.

Všetko mám, čo ďalej?

  1. Pomocou Facebooku sa zaregistruj na:  http://www.fjallravenpolar.com

  2. Nahraj svoju fotku/ video (ak nahrávaš video, najprv ho musíš uploadnuť na Youtube a následne skopírovať Youtube link do svojej prihlášky. Ak nahrávaš fotku, načíta sa rovno na stránku )

  3. Pod svoju fotografiu/ video napíš, prečo by si mal byť vybratý/á práve TY (max 400znakov) Nezabudni uviesť svoje celé meno, krajinu, odkiaľ pochádzaš a kontaktné údaje.

  4. Potom čo všetko úspešne prebehlo, bude tvoja prihláška zverejnená na stránke. Ďalej bude prebiehať verejné hlasovanie.

  5. Ak by si sa chcel/a dozvedieť viac, ako prebieha výber účastníkov klikni na who may join us.

Čo ešte nevieš.

  1.   Expedície sa zúčastnia dvaja ľudia z krajín: Švédsko, Nórsko, Fínsko, Dánsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Veľká Británia, Nemecko, Poľsko, Česko, Slovensko, Južná Kórea a iných...

  2.  Prvý z dvojice je vybraný na základe hlasovania ľudí - človek s najviac hlasmi má miesto isté. Druhého z dvojice z každej krajiny vyberá tím Fjällräven

  3.  Zúčastniť sa môžu iba osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov a sú v dobrej telesnej kondícii.

  4. Ako účastník Fjällräven Polar súhlasíte s natáčaním, fotografovaním a poskytovaním rozhovorov pred a počas celého priebehu expedície a povoľujete daný materiál použiť pre marketingové účely Fjällräven. 

  5. Zopár rád, ako podať prihlášku...tu.