/ADVENTURE

KEĎ SA POVIE SIERRA QUITIQUIT

22.DEC.2015

LYŽIARKA. MODELKA. SURFERKA.

Táto charakteristika najlepšie vystihuje to, čomu sa Sierra venuje, s doplnením o cvičenie jogy, užívanie si života a šírenie nesmiernej energie.

Ako sa vlastne nenápadné dievča s entuziazmom a nadšením v srdci dostane až na billboardy v New Yorku či Tokiu a popritom sa venuje svojej vášni lyžovaniu? Bude to znieť ako ďalšie klišé predala majetok a šla za svojím snom, pretože aký hodnotný majetok už len môže mať sedemnásťročné dievča? Jednoducho z úspor naškrabala 800 $ a odišla do Južnej Ameriky. Lyžovať. Poviete si, ako je to možné! Na rozdiel od mnohých ľudí, ktorí nenájdu tú správnu iskru, úprimne povedané - nikdy, ona držala svoj život pevne v rukách už v tomto veku a je známe, že šťastie praje pripraveným.

JOHN PUSATERI
Tento umelec pochádzajúci z Pittsburgu, sa kvôli štúdiu umenia presťahoval z New Yorku na Nový Zéland. Krajina ho očarila natoľko, že tu zostal a začal sa zaoberať ekológiou. To malo vplyv na jeho pohľad na svet a samozrejme aj tvorbu. Posúďte samy.
SAREK NATIONAL PARK
Národný park Sarek sa nachádza na severe Švédska v Laplantskej oblasti a zároveň susedí s ďalšími dvoma národnými parkami, Stora Sjöfallet a Padjelanta. Sarek je populárny pre svoje krásne scenérie a možnosti pre zdatných turistov, vyhľadávajúcich náročné podmienky. Nenájdete tu však značené trasy ani ubytovanie, len dva mosty v celom okolí. A pretože je počasie v Švédsku zväčša daždivé, vzhľadom na náročnosť terénu, sú všetky aktivity vždy pod silným vplyvom počasia.
BROOKS STERLING
Dizajnér, fotograf a marketingový expert pochádzajúci zo San diega. Špecializuje sa na lifestyle, dizajn, fotografiu a aj trh samotný. Venuje sa skrátka tomu, čo je dnes v kurze a je v tom naozaj dobrý. Má rád veľkoleposť, fascinujú ho slová a frázy a zároveň je majstrom hrubých čiernych líniní, jednoduchosti a miluje 35mm film. Momentálne na voľnej nohe, no neustále v pohybe, konzultuje alebo sa podieľa na nejakom projekte. Zoznámte sa, Brooks Sterling.
Viac

Ako sama hovorí jeden deň prevracala burgre a na druhý deň robila pre medzinárodné modelingové agentúry a lietala po celom svete naháňajúc sa za ďalším spotom na lyžovanie. Tieto dva úplne odlišné svety spojila a ich opraty riadi veľmi dobre.

Čo ju ženie vpred? Veľkou motiváciou je strach z toho, že všetko sa raz pominie a nič nemôžeme brať ako samozrejmosť. Treba na sebe tvrdo makať. Zdá sa že jej svet je prechádzkou ružovou záhradou alebo skôr jazdou v čerstvom prašane. Avšak ani ten sneh nie je vždy mäkký ako perinka.

Práve spojením dvoch odlišných rol sa musí dennodenne zodpovedne stavať pred svoje povinnosti. Práve vtedy si spomenie na to, kým v skutočnosti je a o čom to celé je.

 

O nachádzaní vášne pre život a radosti z neho.

 

Dokázala to, o čom sa mnohým ani len nesníva. Čo viac si teda môže priať? Je rada súčasťou diania a preto by chcela motivovať a viesť mladých k športu, spoznávaniu, úprimnosti  a hlavne k vášni pre dosiahnutie svojich cieľov.

 

Práve mladá generácia má nízke ambície a vo svojom postavení modelky a profesionálnej športovkyne sa chce stať hlasom práve pre tie správne hodnoty, ktoré dnes nedostávajú toľko pozornosti ako by si zaslúžili.

 

Ako profesionálnu freeskierku ju spoznorujú: Volkl, Spyder, Discrete Headwear, Oakley, Bern, Alta Ski Area & Snowbird Ski Area.

 

Ako modelka prezentuje značky: Heffner, JE Model, McCartys, Sports & Lifestyle Unlimited

 

Aká je na lyžiach: Miluje rýchlu jazdu, plynulú a agresívnu a na počudovanie vyhľadáva horšie podmienky. Prečo? Aby prekračovala vlastné limity a zlepšovala sa.

 

Má strach z pavúkov