/OTHER

PRICHÁDZA RED BULL ŠIALENSTVO, MÁTE NA TO?

Soňa Čermáková

16.FEB.2016

Prišlo tsunami, konkrétne Red Bull tsunami! Možno ste už zachytili že internet zaplavila vlna videí žiadajúcich si svoju pozornosť a podporu práve od vás. O čo vlastne ide a čo je v hre, vám predstaví svojimi očami tím BOBBLEHEADZ, ktorý ide odhodlane za svojím cieľom a nebojí sa vytiahnuť všetky zbrane.

Ahojte, ste členmi jedného z vedúcich tímov v hlasovaní, ktorí sa pokúšajú zapojiť do tejto súťaže. O čo vlastne ide v Red Bull Can You Make It?

Ahojte my sme BOBBLEHEADZ /Peťo, Anet a Maťo/ a sme jeden z tímov, snažiaci sa dostať medzi 165 vybraných študentských tímov z viac než 50 krajín sveta, ktorí budú mať možnosť zažiť dobrodružstvo svojho životaa to len vďaka jednoduchej výzve – Can You Make It? / Máte na to? Za 7 dní precestovať naprieč Európou, bez peňazí, telefónov, len s jediným platidlom – plechovkami Red Bullu. A my na to máme!

Na prihlásenie bolo potrebné jediné, odoslať minútové video, ktoré vystihuje vášho dobrodružného ducha, odhodlanie a samozrejme chuť zažiť niečo nové. A potom zostáva jediné, oddať sa do rúk ľudí, ktorí hlasujú za 12 najlepších videí, z ktorých porota vyberie 3, ktoré dostanú vstupenky k tomuto šialenstvu.

 

Kto prišiel s týmto nápadom a ako vlastne vznikol váš tím?

 

Peťo: S nápadom nás predbehol Student Brand Manager pre Red Bull Trnavský kraj – Igor Piatrov, ktorý mi tak ako pred dvoma rokmi doručil oficiálnu pozvánku s tým, že nikto sa na to nehodí lepšie než ja. Keďže minulý ročník som túto výzvu neprijal, tento rok som nenechal nič na náhodu. Túto šialenosť som navrhol mojim parťákom a spolužiakom z Erasmu v Portugalsku, Anet a Maťovi, ktorí moju výzvu prijali!

Vaše video je vtipné, plné energie a človek sa neubráni úsmevu. Ako prebiehalo natáčanie ?

 

Natáčanie prebiehalo úplne tak isto ako pôsobí video, čo sme veľmi radi. Dali sme dokopy produkčný tím a celý deň sa vozili z miesta na miesto. Bola to pre nás zábava. Ľudia nechápali. Smiali sa. Hlavne na obalónikovanej starej socialistickej Favoritke, ktorú môžete vidieť v závere videa.

Ak postúpite, máte nejakú stratégiu?

Maťo je rozum, Anet je srdce a Peťo je hlas. Naša stratégia je spojiť tieto naše tri silné stránky do nekonečného šarmu, ktorému nik neodolá!

Čo čaká na víťazov, samozrejme, okrem nekonečnej slávy?

Vítazný tím vyhrá prázdniny plné cestovačiek po Európe vrátane návštevy všetkých Red Bull eventov. Celá súťaž je však hlavne o tej srande, čo človek zažije na cestách a prekonaní samého seba. Ďakujeme preto všetkým, ktorí nás podporia.

Tímu BOBBLEHEADZ želáme veľa šťastia a zábavy pri dobíjaní Európy!

 

Viac aktuálnych fotiek nájdete aj na ich instagrame.

 

Ak ste ich ešte nepodporili svojim lajkom, určite tak urobte TU!