/OTHER

WE ARE SURFERS

23.NOV.2015

Samsung v spolupráci s World Surf League vytvoril video, príbeh spájajúci celú surfovú komunitu a všetkých jej priaznivcov. Pripomína prepojenie, vzájomnú závislosť, zviazanosť. Nerozlučné putá v dobrom aj v zlom. Definuje pravú podstatu surfovania, čo ňou bolo, je a aj bude.

Nie individualizmus, nie ego, nie vyzdvihovanie a sláva jedného hrdinu.

Nikto nedokáže dosiahnuť ďalší level sám. Bez ľudí navôkol a bez  slova „MY“, neexistuje „JA“. Spolu robíme jeden druhého lepším. Spolu motivujeme, inšpirujeme, vyzývame a znovu definujeme samých seba. My sme viac než Ja!

ARKTICKÁ VLNA -  SURFOVANIE NA KONCI
Leto, more, teplé slnečné lúče rozťahujúce kútiky úst neustále nahor a pekné opálené telá ako z časopisov. Sú to zrejme prvé predstavy, ktoré vám napadnú v súvislosti so surfovaním.
JOHN PUSATERI
Tento umelec pochádzajúci z Pittsburgu, sa kvôli štúdiu umenia presťahoval z New Yorku na Nový Zéland. Krajina ho očarila natoľko, že tu zostal a začal sa zaoberať ekológiou. To malo vplyv na jeho pohľad na svet a samozrejme aj tvorbu. Posúďte samy.
SAREK NATIONAL PARK
Národný park Sarek sa nachádza na severe Švédska v Laplantskej oblasti a zároveň susedí s ďalšími dvoma národnými parkami, Stora Sjöfallet a Padjelanta. Sarek je populárny pre svoje krásne scenérie a možnosti pre zdatných turistov, vyhľadávajúcich náročné podmienky. Nenájdete tu však značené trasy ani ubytovanie, len dva mosty v celom okolí. A pretože je počasie v Švédsku zväčša daždivé, vzhľadom na náročnosť terénu, sú všetky aktivity vždy pod silným vplyvom počasia.
Viac

Video: